Inglismaal on pärast soojalainet lõpuks ometi korralik Inglise suvi

Nüüd on küll mõõt täis ning pea kogu kannatus ära kulunud, õnneks saabki ülehomme töö läbi.
 
Peale viimast kirjutamist oli jalgpallifinaal, mille puhul ei osanud olla ei Hollandi ei Hispaania poolt. Õnneks oli kohtunikuks naaberlinna Rotherhami (siit 10 km) mees, nii olin kohtuniku poolt. Just see mees tegigi selle muidu igava finaali pisut värvikirevamaks, olles siiski viisakas kedagi enne lõpuminuteid väljakult saatmata. Kuigi tüütult õiendanud hollandlastest oleks võinud mõned ära saata küll, õiendasid nad ju isegi siis, kui hispaanlased kaardi said.
 
Veel avastasin, miks enamus inglise maju on tellistest. Kui siin pärast 3-nädalast põuda 17 piiska vihma langes, muutus maapind kohe savimudaks – hakka aga telliskive plätsima.
 
Samuti olen teada saanud, et kuninganna Anne (1701-1714) sünnitas 6 elusat last, kellest 3 surid samal päeval, üks suri üheselt, üks kaheselt ning vanim 11-selt, veel sünnitas ta 8 surnud last ning tal oli 4 nurisünnitust. uskumatult karm!
 
Vaat, selline sündmusterohke elu on olnud:)
 
Aga järgmisest teisipäevast algab puhkus, esialgu Inglismaal ning siis juba Eestis. Eestis olles on plaanis põigata mõneks päevaks Kagu-Lätti jalgrattamatkale(9.-13. august, juhul, kui keegi tunneb huvi kaasa väntamise vastu).
Rubriigid: elu, Inglismaa, töö. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s