Bude´ist

 
Mind viimasel ajal tabanud arvuti toitejuhtme sarikadumise järjekordne episood on edukalt lahendatud ning seekord olin juba nii palju tark(ja vaene), et enam ei ostnud 50-naelast uut juhet vaid tellisin netist 10-naelase väikese ja kerge.
Asjaolud on nii läinud, et Londonist põhjajäävad kahtlased krahvkonnad on nüüdseks seljataha jäänud ning mind on lähetatud Cornwalli, looduskaunisse krahvkonda Atlandi rannikul. Kogu selles kauniduses ja lõputus päikesepaistes tuleks ainult positiivset näha, kuid pisike ´aga´ siin siiski on. Nimelt olen ma ilma jäämas järjekordsest vaatemängust, kuidas Inglismaal tali taevasse ei jää. Kõige lähemal oli lumi miili kaugusel, aga siia Bude´i pole ta päriselt jõudnudki. Ühel hommikul jäi mu kaastöötaja tund aega hiljaks, sest teed olid lumised, vaid viimane miil oli lumevaba. Nii palju täna siiski sai, et tänaval paar korda liugu lasta pisut jäisema koha peal. Selliseid lugusid meil muidugi ei juhtu, et mees saab tiigi või välibasseini kõrval oletatavalt südamerabanduse, kukub vette ning alles 15 tundi hiljem leitakse ta jää alt.
 
Siin kulgeb elu palju rahulikumalt, poodides müüakse ikka neid samu postkaarte mis 30 aastat tagasi ning talvel pole siinses surfiparadiisis ka turistid tülinaks. Samuti on näiliselt rahulik minu kliendi maailm, sest see mahub siiasamasse väiksesse majja ära, väljas ta ei käi, kahjuks. Samas peab kogu tema maailma mitmekesisus siia ära mahtuma ning sellest ka mõningane detailirohkus ja pisiasjade olulisus. Aga muidu kulgeb kõik kenasti, hommikuti saabub 5 tunniks üks abiline teisest agentuurist. Nüüdseks olen kolm peamist tulijat ära näinud – kõik on meesterahvad(huvitav, kui paljud eesti mehed oleksid valmis hooldajana töötama). Üks 19-aastane noormees on samas ka kliendi sõber ning ta on kõige teadlikum ja ka kiirem töötaja. Üks teine, kellega on tere vestelda ning kellelt sain teada, et kõige odavam jaapani draakonkala maksab umbes 3000 naela (järeldus: suurde akvaariumisse võib väga palju raha uputada). Kolmas on portugaallasest Danny de Vito – tema õnneks väga tihti ei tule.
Varsti tulevad hoopis jõulud.
 
Muide kliendi isa nooruke sõbranna käib Jamie Oliveri kokanduskursustel ning asub tema restorani tööle pärast kursuse lõpetamist
 
 
Rubriigid: elu, Inglismaa, töö. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s