Mõne sõnaga/En quleques mots/ With some words

Head jätkuvat aastat!

Olen tagasi külakeses Oxfordi lähedal oma esimese kliendi juures. Küllap tuleb sellest rahulikult kulgev mõnus äraolemine, rohkelt lugemist ja kirjutamist, sest internet on nüüd kuu lõpuni harv nähtus. Siis aga jõuab veebruar, mis toob kaks nädalat puhkust ja suusatamist. Ning kõik need järgmised pausid, mida ametlikult olen plaaninud kuni maini(üllatuslikult oli ka kontor nendega päri) ja need ülejärgmised, mis on ka üsna täpselt paigas, aga millest kontor veel ei tea. Neid pause tulebki nüüd oodata. On küll uus aasta, aga just nüüd hakkavad asjad tuttavaks saama ehk ei ole enam nii uued ja seega aheneb aines – Inglismaast olen paar rida kirjutanud, oma tööst ka pisut, ega rohkem ei võigi. Küllap toovad need pausid kaasas sündmusi, millest kirjutada, sest kaua ma ikka oskan igapäevaelu huvitavaks kirjutada, mitte et ta huvitav ei ole, on küll, aga, et ka lugemine huvitav oleks, selleks on pisut rohkem vaja.

Ega mõtted otsas ei ole, neid jagub ja neid on paberkirjadel ka siia ja sinna teele saadetud. Võib näida ju mõtete raiskamisena neid vaid ühele või mõnele inimesele adresseerida, kuid ega kõike ei saa avalikult välja öelda ning eks need mõtted olegi just sellele inimesele suunatud ning suuresti just talle arusaadavad.

Nii et kes soovib ka paberkirja, kas teemaga või teemata, võib julgelt küsida. Ainsaks tingimuseks on, et tuleb anda kattega või katteta lubadusi vastata.

Eveli

PS! Ka hakkab Window´s Live pakutav formaat pisut häirima, kes teab mõnd head kodulehekülje tegemise võimalust või tegijat, andke nõu

En deux mois, j´ai deja oublié tout mon francais, desolée, besoin de motivation pour faire un effort

Broadcast error.

Rubriigid: kiri. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Mõne sõnaga/En quleques mots/ With some words

  1. Andres ütles:

    Kui julgelt lubati küsida, siis – ootame kannatlikult uusi sissekandeid. Elust-olust-tegemistest, ka suusamaratonile tagasivaade, jms. Kui nüüd oled enamjaolt talveperioodi seal viibinud, kas on põhimõtteliselt ette tulnud sellist hetke, mil oleks saanud suusad alla panna ja mõne suusaringi ette võtta? Kui mitu päris talvepäeva (nagu me oma lapsepõlvest mäletame kus sai päevad veedetud suuskadel või kelgumäel, kõrged hanged ja puud lume all lookas) sealmaal selle talvega kogunenud oleks? Eestis (lõuna-osariikides) lund 40+ cm ja päevane päike soojendab juba mõnusalt põski, öösel jälle külmetab. Läbi aegade on see üks mõnusamaid talve osasid, kus lund kõige rohkem, juba esimesed kevadmärgid, rohkelt päikest ja talv punnib veel visalt vastu. Metsarahvas/loodus igatahes on juba üsna elevil ja ootel. Toredat ja parimat!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s