Taas liikvele/ Je vais bouger un peu/ On the road again

 

 

Mis edasi? Kuna ootamatult on otsa lõppenud nii kivi-, pronksi- kui ka rauaaeg ning saabuunud on projektiaeg, siis tuleb elada projekti kaupa. Järgmine projekt kannab nime(uhke nimi on pool projektist) “Piisavate materiaalsete tagavarade kogumine sisenemaks Eesti tööturule ehk kodumaa kutsub”.  Esmalt teen katse leida projektile rahastajaid taaskord Shveitsist, kui see peaks ebaõnnestuma, siis entusiasmi olemasolul võiks veel õnne proovida inglaste, shotlaste ja iirlaste pool(ryanair pakub taas tasuta pileteid). Rahastaja mitteleidmisel tuleb vekslid ja võlakirjad sabana jalgevahel naasta kesk rabasid ja langenud lehti, kahetseda senist kerglast elu ning proovida kodumail tööga ellu jääda:)

Projekt algab homme hommikuse lennuga Pariisi ja lõpeb siis, kui läbi saab.

 

Kui juhtute viimasest Go Discoverist lugema eestlastest, kes käisid Pierra Mental, siis olgu parandusena märgitud, et väga palju neid seal ei olnud. Juhtusin ka sinna, aga ühtegi teist eestlast ei näinud. Samas on see jutt puhas tõde, oleksin ise üsna samamoodi kirjutanud:)

 

Samuti pisike ülevaade mälumängust, kus seis on järgmine: osalusprotsent on olematu, õigete vastuste protsent on see-eest väga kõrge. Arvi liidrina on kogunud 3,5 punkti, 3 punktiga järgneb mu ema ning 1 punkt Birgitil ja Fredericul. Vaheauhind 7 punkti pealt.

 

Quoi de neuf? Meme si j´ai presque en vie de rester ici, il faut gagner un peu des sous avant de commencer de travailler en Estonie:) Ces jours-si je reviens vers Geneve pour voir si j´arrive de décrocher un boulot la-bas. J´ai un entretien vendredi et puis dimanche je vais courir le marathon de Lausanne, donc j´aurais du temps pour reflechir quoi de faire, comme j´ai un offre assez interessant aussi en Angleterre. On verra…

Pour le quiz je peux dire que la participation n´est pas enorme, mais les reponses sont presque toutes bonnes. Le premier pour l´instant est Arvi avecc 3,5 points, 2ème ma mère avec 3 points et puis Birgit et Frederic ont 1 point. Après 7 points un petit surprise.

 

What´s up? I´ll do another round in Europe to see if i will find a job and become rich before start working back at home, because without any money i´m bit too afraid to start here. So tomorrow i leave for Paris and Geneva and then the marathon of lausanne this sunday and if ever i won´t find a job in switzerland i´ll go and have a look what UK have to offer. We´ll see…

I haven´t translate the questions of quiz in English, should i?

 

 

Rubriigid: ajakirjandus, elu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s